Policista dienasgrāmata

Pirmdiena– kopa ar kaprāli Klucha (poļu uzvārds) risinām krustvārdu mīklu
Otrdiena – joprojām risinām mīklu
Trešdiena – atnāca pulkvedis Zelazny, ieteica apgriezt krustvārdu mīklu otrādi, jo tā bija ar kājām gaisā
Ceturtdiena – Apgriezām apkārt, bet vienalga ir grūta. Joprojām risinām.
PiektdienaEsmu izsalcis, kaprālis Klucha laikam ari, jo krustvārdu mīkla ir pazudusi.
Sestdiena – Tā ka mīklas vairs nebija, aiz garlaicības nolēmām ķert bandītus. Es noķēru vienu, bet kaprālis – 38!
Svetdiena – Pulkvedis Zelazny personīgi atvainojas Holandes vēstniecibas atašejam par autobusa ar 38
pasažieriem aizturēšanu. Bet man vajadzēja atbrīvot šoferi.
P. – Regulēju satiksmi uz krustojuma. Garam brauca pulkvedis. Pamāju viņam ar roku. Krustojumā radās sastrēgums.
0. – Vakar vakara ievēroju Maluchu (poļu Fiats), kas bija nepareizi pieparkots, pie tam pie mana loga Pierakstīju tā numuru. Šodien pārbaudīju kartotēka. Tas ir mans Maluchs, laikam paņemšu atvaļinājumu.
T. – Ienācās ziņa par ministra kaķa pazušanu. Dzenam tam pēdas. Pie ministra mājas kaprālis Klucha uz kaut kā uzbrauca. Pārbaudīju, kas tas bija. Kaķīti vairs nemeklējam.
C. – Remontēju dzīvokli. Sienā iesitu naglu (vai kaut ko tamlīdzīgu). Ar kaimiņu norunāju, ka cauruma vieta uztaisīsim durvis. Viņš neprotestēja. Bija bezsamaņā.
P. – Darbā pārskatu noziedznieku kartotēku. Vienu tipu tā kā pazīstu. Tikai no kurienes?
S. – Pulkvedis Zelazny atdeva man manu personīgo anketu ar foto, kura nezin kāpēc bija iejukusi noziedznieku kartotēka. Tagad zinu no kurienes pazinu to tipu.
P. – Jau no paša rīta man sāp zobi. It ka mākslīgie, bet tomēr .
0. – No rīta mums bija daktiloskopijas kurss. Kaprālim Kluche tas tā iepatikās, ka viņš visiem lika taisīt pirkstu nospiedumus. Pulkvedis tomēr nepiekrita novilkt kurpes, kaprālis dabūja rājienu.
T. – Garlaikojamies policijas mašīnās. Ar pirkstu mēģināju iebadīt auto piepīpētājā.. Iestrēga pirksts. Pārstāju garlaikoties. Toties sāku svīst.
C. – Kaprālis Klucha dzinās pakal piedzērušam velosipēdistam. Viņš brauca ārkārtīgi ātri.. Labi, ka es jau iepriekš izkāpu pačurāt.
Sv. – Kopā ar kaprāli un vēl vienu kolēģi aizbraucām makšķerēt. Diena bija izdevusies. Žēl tikai, ka nepaņēmu līdzi makšķeri mūsu jaukajam kolektīvam.
P .-Šodien aizgulējos. Mazā Malucha gāzes pedāli nospiedu līdz galam. 50 km/h -.notrūka spogulis.. 60 km/h – laka saka lobīties, bet logu tīrītāji aizlīda uz aizmugurējo logu. 70 km/h -kapots uztinas uz jumta. Pareju uz ekonomisko ātrumu. Mani apdzina velosipēdists.
0. – Kaprālis Klucha atnesa savu ģimenes albumu. Pēc pirmās lapas apskates pulkvedis aizskrēja uz WC. Bet es diemžēl izvēmos tikai mājās.
C. – Man ir problēmas ar kuņģi. Visu dienu sēžu WC. Papīra darbs. !
P. – No galvenās pārvaldes tika atsūtīta informācija par policijas kompjūterizāciju. Pielikumā bija paciņa ar disketēm. Pulkvedis nosūtīja iesniegumu par datoru piešķiršanu.
S. – Atnāca viens tips un sāka pārmest, ka viņš maksā nodokļus, bet mēs tikai sēžam un kafiju dzeram. Iebildu. Kafija beidzas jau pagājušajā nedēļā.
Sv. – Pirmās medicīniskas palīdzības kurss. Mākslīgā elpināšana. Ierindnieks Poproch praktizē uz manekena. Kaut kas nav kartībā. Nezin kāpēc, ierindnieks izģērbās galīgi pliks. Ienāca pulkvedis un sadeva ierindniekam pa muti. Nu un tagad nezinu kā tur ir ar to mākslīgo elpināšanu. Vajag izģērbties vai ne? Bet ziemā?
P. – Ierindnieks Poprochs sacīja, ka iet sev uzvārīt olas. Pēc stundas izsaucām ātros. Ai, viņa sieva gan būs nikna.
O. – Kopā ar kaprāli Kluchu atradām uz soliņa gulošu vīrieti. Kaprālis viņam pie lūpām pielika spogulīti un konstatēja, ka vīrietis neelpo. Kad mēģināju pārbaudīt viņa dokumentus, šis sāka krākt. Klucham ir sabojājies spogulītis.
C. – Visu laiku līst. Garlaikojamies. Paprochs piedāvāja spēli ar pudeli. Novērsāmies no
tā izvirtuļa.
P. – Kopa ar Paprochu eskortējām vienu pacientu uz trako namu. Nesaprotu, kāpēc šo vietu tā sauc. Sastapu .. te daudzas pazīstamas personas -Gagarinu, Napoleonu, Puškinu un pat Elvisu. R’n rola karalis gan
atteicās dziedāt, tikai iekoda man rokā un uzspļāva uz cepures nadziņa.
S. – Spēku mobilizācija. Notiek futbola spēle mūsu pilsēta. Apsargājam stadionu. Ja Klucha nenobļautos “GOLS”, kad atbraucēju komanda sita pa vārtiem, varbūt no tā visa mēs izietu sveikā….

Priekšnieks vietniekam:

Priekšnieks vietniekam: - tev patīk silts šnabis? - nē. - un sasvīdušas dāmas? - protems, nē! - forši, atvaļinājumā iesi ziemā !

Autoinspektors atbraucis pēc izsaukuma

Autoinspektors atbraucis pēc izsaukuma un ieraudzījis apgāzušos mašīnu, kurai līdzās nervozi pīpēdama atrodas sakrāsots sievisķis. - Nu kā tad Jums tas gadījās? Lasīt tālāk

Ceļu policists aptur vadītāju

Ceļu policists aptur vadītāju. Izveido tūtiņu no papīra, iedod vadītājam un saka: - Pūt. Vadītājs ieliek tūtiņā 10 Ls un atdod policistam. Lasīt tālāk

Padomju Savienība – Autobuss

Padomju Savienība. Autobuss. Vadītāja balss skaļrunī: - Nākamā pietura - "Slepenā raķešu bāze".